Dołącz do Stylove na Facebooku!
Stylove - Wizaż i Stylizacja Stylove - Oferta wizażu Stylove - Portfolio Cennik wizażu i stylizacji Stylove zaprasza do współpracy Skontaktuj się z wizażystką!
Obsługa eventów
Obsługa pokazów mody, imprez integracyjnych, rozrywkowych i okolicznościowych dla pracowników firm, np.: wieczorki dla kobiet, warsztaty z okazji Dnia Kobiet. Możliwość organizacji także przy współudziale innych specjalistów. Scenariusz spotkań jest dopasowywany do potrzeb i budżetu zleceniodawcy oraz charakteru imprezy. Cena ustalana jest indywidualnie.

Warsztaty wizerunkowe dla firm
Dotyczą tworzenia wizerunku. Obejmują m.in. reguły ubierania się w firmie, zasady dress codu, doradztwo kolorystyczne, dobór właściwej garderoby, fasonów, zestawień kolorystycznych, dodatków, w przypadku pań makijażu. Warsztaty przeprowadzane są grupowo lub indywidualnie. Oferta warsztatów i szkoleń dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb i budżetu firmy.

Inne formy pokazów, szkoleń, warsztatów:
  • Pokazy wizażu, makijażu i stylizacji podczas imprez i wyjazdów integracyjnych oraz różnych eventów,
  • Prezentacje, warsztaty, konsultacje indywidualne z wizażu, makijażu i stylizacji – jako forma nagrody dla najlepszych klientów lub pracowników
  • Bony na dowolne usługi Studia STYLOVE jako nagroda dla najlepszych pracowników lub klientów
  • Porady z zakresu wizażu i stylizacji podczas targów i festynów
  • Warsztaty dla nauczycieli - wizerunek nauczyciela - element ukrytego programu w edukacji
  • Treningi makijażu grupowe i indywidualne

Obsługa sesji fotograficznych
Organizacja i obsługa sesji zdjęciowych studyjnych i plenerowych potrzeby reklamy. Sesje katalogowe, fashion, stylizowane, dla różnych grup odbiorców. Na stałe współpraca z profesjonalnym fotografem. Cena sesji ustalana indywidualnie w zależności od charakteru sesji i potrzeb klienta.

STYLOVE Anna Piwowarczyk
Wizaż, Makijaż ślubny, Stylizacja

mobile: 512-295-999
e-mail: anna@stylove.com.pl
Projekt i wykonanie: GIGAHERTZ